Nieuws

Optreden Generation Vol. 2 - The Time has Come

Er staat weer een optreden van de band Generation gepland op vrijdag 7 oktober.

Huwelijksweekend in de Wingerd - 18 en 19 november

Het huwelijk is een van de mooiste dingen die God al in het begin van de schepping als fundament heeft neergelegd. Een ‘geheimenis’ noemt de Bijbel het huwelijk zelfs in het Nieuwe Testament. Je kunt er iets van de Glorie van God in zien en ook iets van Zijn plannen. Geen wonder dat dat huwelijk zo wordt aangevallen in onze tijd.

Bijbelstudie-avonden door Tonny Lievers

Omdat we merken dat er onder meerdere gemeenteleden verlangen is naar meer verdieping in de Bijbel, zullen er drie Bijbelstudie-avonden worden georganiseerd in oktober en november onder leiding van Tonny Lievers.

Bijbelstudie Ontdekkingsreis voor vrouwen

We starten weer met een bijbelstudie van Beth Moore speciaal voor vrouwen!

Gebedsbrief project Kerit Henk en Els september 2022

‘Roep tot Mij en Ik zal u antwoorden. Ik zal u grote en onbegrijpelijke dingen bekend maken, die u niet weet.’ Jeremia 33:3

Alphacursus Jeugd

Vanaf zondag 4 september willen onze jeugdleiders een Youth-Alpha gaan draaien met onze jeugd. Samen lekker eten en daarna praten over het geloof. Wie is Jezus en waarom volgen we hem? Zit je op de middelbare school, dan zijn dit de activiteiten voor jou!

Volg Mariëlle via haar blog

Kinderbijbels uitgedeeld in Oekraïne

De kinderen in Oekraïne waren superblij met hun kinderbijbel en kaartjes!
Naar het archief